Nestátní zdravotnické zařízení Parodontologie, s.r.o. vzniklo v září 2010 a navazuje na velmi úspěšnou práci MUDr. et PhDr. Reného Cahy, který se prakticky i teoreticky věnuje parodontologii nepřetržitě již 25 let.

S MUDr. Veronikou Filipovou spolupracuje od doby jejího studia na lékařské fakultě a po její promoci nadále úspěšně věnují oboru parodontologie. Celý tým Parodontologie, s.r.o. poskytuje ve svém oboru pacientům péči na nejvyšší možné úrovni. Příjemné prostředí a personál, relativně krátké objednací lhůty a dosažené výsledky vzbuzují i spokojenost návštěvníků, což je vidět na vysokém počtu pacientů z celé z celé České Republiky i z ciziny.

 

MUDr. et PhDr. René Caha

Caha

Narodil se v roce 1957. V r. 1981 dokončil studium na lékařské fakultě nynější Masarykovy univerzity. Již během studia se zapojil do studentské vědecko-odborné činnosti v oboru parodontologie. Od r. 1983 pracoval na I. stomatologické klinice v Brně, zprvu na chirurgii a po třech letech se vrátil k parodontologii. Zabýval se především chirurgií parodontu a onemocněním ústní sliznice. Později působil také jako konzultant na Dermatovenerologické klinice nemocnice u sv. Anny v Brně. V roce 1987 dokončil atestací tehdy tříleté studium parodontologie a stal se ve svých 29 letech vůbec nejmladším specialistou v parodontologii, který v ČR absolvoval. V letech 1993 a 1994 pracoval jako parodontolog ve státním centru specializované péče v Kuwaitu, kde se zdokonalil v práci s tehdy u nás běžně nedostupnými technologiemi a materiály. Po návratu na I. stomatologickou kliniku pracoval až do jejího zrušení v r. 1999 jako vedoucí lékař parodontologického oddělení. Po té přešel do soukromého sektoru a nadále spolupracuje s lékařskou fakultou Masarykovy univerzity, kde působil mnoho let jako odborný asistent.

MUDr. Veronika Filipová

caha thumbNarodila se v roce 1977. Od svého studia na lékařské fakultě si oblíbila parodontologii jako obor, kterému se trvale věnuje. Promovala v roce 2001 a od té doby spolupracuje v parodontologické praxi s dr. Cahou, záhy získala parodontologickou specializaci. Věnuje se trvale konzervativní a chirurgické léčbě parodontopatií jako hlavnímu centru svého odborného zájmu.

 

 

 

 

 

 MDDr. Petr Buchal

caha thumbNarodil se v roce 1984. Od začátku studia na Lékařské fakultě Masarykovy University pravidelně docházel na praxi k MUDr. Renému Cahovi a MUDr. Veronice Filipové. V roce 2014 úspěšně promoval v oboru Zubní lékařství. Poté ihned nastoupil do Parodontologie s.r.o., kde se věnuje pod vedením MUDr. Reného Cahy parodontologii. Navíc připravuje pacienty na komplexní sanaci parodontu, což zahrnuje i konzervativní ošetření zubů a protetickou sanaci, za použití těch nejmodernějších metod. Kontaktovat jej můžete na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Objednejte se k námKONTAKTY a MAPA
Navštivte násBratislavská 2, BRNO, 602 00